Studio filmowe: kuchenne i industrialne

Mamy do zaproponowania dwie różne przestrzenie: kuchenne przytulne studio loftowe oraz przestronną halę industrialną. Zobacz, która przestrzeń bardziej pasuje do Twojego projektu.

1. Kitchen Loft Studio Katowice

ul. 3go maja 19, Katowice
Przykładowa produkcja:

Jedyne takie studio w Katowicach!

 

Zapraszamy do filmowej kuchni w samym sercu Katowic. Kitchen Loft Studio to 70 m2 klimatyzowanej przestrzeni w industrialnym stylu. Oryginalne ceglane ściany w połączeniu z piękna, bieloną drewnianą podłogą tworzą doskonałe tło dla kuchni i salonu. Studio jest wyposażone w szeroką gamę urządzeń kuchennych i akcesoriów niezbędnych do udanej sesji kulinarnej, oferujemy również wynajem oświetlenia studyjnego, sprzętu fotograficznego i filmowego.

Nasze studio zostało stworzone z myślą o fotografii kulinarnej oraz produkcji filmowej. Istnieje możliwość wynajęcia studia w innym celu np. event firmowy lub spotkanie biznesowe. Studio jest w pełni wyposażone w nowoczesne narzędzia i sprzęty AGD. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się wygodna sofa i stół kawowy.

W Kitchen Loft Studio można również zorganizować szkolenie z fotografii produktowej, nakręcić teledysk lub zorganizować sesję zdjęciową w stylu loftowym. Oferujemy również pomoc naszych zaufanych scenografów, którzy znają każdy zakątek studia oraz jego pełne możliwości. Pomogą Ci w przygotowaniu projektu scenografii oraz jego wykonaniu w naszym katowickim studiu.

2. Industrial Studio Chorzów

ul. Targowa 7, Chorzów

Industrialna hala do Twoich potrzeb filmowych!

 

Obiekt znajdujący się na granicy Katowic i Chorzowa oferuje dużą przestrzeń do realizacji małych i średnich przedsięwzięć filmowych. 

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Odezwij się i pokażemy Ci jak nasze obiekty wyglądają na żywo.