IMG_20190318_131038

Produkcja TV i transmisje LIVE

Szukasz kompleksowej produkcji reklamy, teledysku muzycznego lub reportażu? Od pomysłu przez produkcję i montaż. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Konferencje, wydarzenia i eventy online

Interesuje Cię webinar online, konferencja online, prezentacja, warsztat online, transmisja na żywo, streaming online lub premiera produktu online? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Na pewno uda nam się przygotować dla Ciebie odpowiedni event online.

Studia filmowe: kuchenne i industrialne

Mamy do zaoferowanie dwa studia filmowe: Kitchen Loft Studio oraz industrialne studio. Może szukasz takiej przestrzeni do swojego projektu?

Fotografia produktowa

Zajmujemy się profesjonalna fotografią produktową, firmową oraz reklamową. Czym jest packshot? Jest to materiał wizualny przedstawiające produkt. Z reguły packshoty przygotowywane są na czystym, białym tle dla celów komercyjnych.

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer to unikatowa forma przedstawienia swojej firmy. Interaktywna forma prezentacji daje dużo możliwości na przedstawienie swojej firmy oraz oferty.

Sprawdź jak wirtualny spacer 3D wiernie odzwierciedla rzeczywistość, przenieś się do odległych miejsc nie wychodząc z domu lub biura. Jesteśmy w stanie uchwycić dla Was realistyczne, interaktywne doświadczenie 3D i VR dowolnej przestrzeni, którą można oglądać w dowolnym miejscu na świecie.

Zaufali nam: